Питання з минулого? Чи знаєте Ви до яких партій належали учасники УПА?

Спочатку мої питання до поважного зібрання:

Чи знаєте Ви до яких партій належали учасники УПА? І чи мала значення партійна належність для їхніх дій?

Не думаю, що будь які ситуативні союзи з партіями були для них важливішими за інтереси відстоювання незалежної української держави.

Ще одне питання з історії – Хто знає, що означає “Свій до свого, по своє”?

Хто знає, що таке можливість контролю влади громадянином в прозорих системах влади, із законами, які працюють і по-перше, захищають громадян, від свавілля влади, а не те що в нас відбувається?

І відповідаю на питання, які мені задають –

– Але ж Україна 2.0 – це побудова власної політичної сили, партії нового покоління, яку фінансує виборець і якому вона звітує. Принаймні, з цього все починалося. І я був абсолютно готовий робити грошові внески на користь такої партії.

Помилка в тому, що в першу чергу ми не партія, а громадянський рух і в цьому ми бачимо більш глибинні моменти, аніж в побудові партії за тими моделями, які діють в нашій країні і прописані в нашому законодавстві.
Головна умова нашої співпраці з партіями була підтримка нашої ідеології, а не ми партійну повинні підтримувати.
Іншою умовою, що всі ми збережемо безпартійний статус при тому, що кожен балотується, як самостійний мажоритарник.

Так ми піздно відреагували, а точніше сказати, я піздно вмовила решту учасників руху прийняти участь у виборах, ми сподіваємось на те що наша участь стане:
1. можливістю голосно заявити про існування Громадянського Руху в якому головна не партійність, а ідеологія і праця на користь ГРОМАДЯН, а не олігархів.
2. Ми маємо базові принципи, які пропонуємо суспільству, бо сидіти по уютних жежешечках, балакати про любов до України, мати активну журналістську, чи громадянську позицію, і нічого не робити в практичному застосуванні наших знань і досвіду, то болтологія, і не більше. Ми обрали просту формулу для себе “якщо любиш Україну, якщо ти не байдужий, то РОБИ ЗМІНИ ВЛАСНИМИ РУКАМИ!” А на балачки часу нема. Я не хочу, щоб мої діти жили в окраїні Росії, і не мали шансу на нормальну УКРАЇНСЬКУ державу. І цей шанс я вибудовую власними зусиллями. От вам і різниця! А яка партія дозволила мені із моєю громадянською позицією бути сьогодні кандидатом, то …відверто кажучі та партія, яка нас підтримала на 100% в тому, що я тільки-но перрахувала від тої і пішли. Ну такі в нас сьогодні закони, що висування за рішенням партійних одиниць. Але нас не зобовязували вступати в партію і виконали наші умови. За це ми їм дякуємо!

Чому без своєї партії ми вирішили баллотуватись? – Бо завтра може бути пізно – http://politiko.com.ua/blogpost41998
Скільки виборів без вибору ми вже бачили? і нічого не робити? і далі здавати інтереси України, через не здатність опозиції домовлятись, а скорше і правільніше, через її відсутність!

Ми вже маємо результати останніх виборів, цей результат проукраїнський? чи може орієнтований на інтереси нашої ДЕРЖАВИ?

Про формалізацію і її прихильників –

 Один з початкових і базових принципів для формування економічно захищеного громадянського суспільства, це формалізація власності. Яким чином можна досягнути формування громадянського суспільства, коли без відношення до власності, в нас в суспільстві зберігається рабська ментальність?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s