Let’s do it world! як все було …

так проходила одна з акцій “Let’s do it world!” в 2010 році. Один з тих хто привіз в Україну інформацію про “Let’s do it world!” є Денис Приймяги – Сенатор палати Junior Chamber International (JCI), Національний президент JCI Ukraine в 2005 році, торговий атташе посольства Естонії. В Естонії “Let’s do it world!” було започатковано командою яка робить Skype за участі JCI Estonia. І перші акції в Україні проходили під назвою "Чистый Город Своими Руками". Але ідея була одна зробити своє місто чистим і залучити до процесу якнайбільше людей.  

Трохи більше про історію акції сподіваюсь написати найближчим часом. Зараз все що пишуть в офіційних джерелах акції, це те що    “Зробимо Україну чистою!” – це частина міжнародної ініціативи “Let’s do it world!”, заснованої у 2008 році в Естонії. Організаторам акції “Let’s do it 2008” вдалося залучити у невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати більше 10 000 тонн сміття. На сьогодні подібні акції вже відбулись в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Литві та Латвії.

Отже сподіваюсь ще розповісти про учасників перших акцій і їх досвід. Може це стане в пригоді новим волонтерам і організаторам.

Зараз цей рух набирає обертів. Зроблено офіційний сайт http://letsdoit.org.ua/

Сторінка Групи в FB http://www.facebook.com/group.php?gid=110564872290596&ref=mf
Сторінка про прибирання 16 квітня 2011 в FB тут

Вважаю, що подібні інніціативи потрібні, тому що "Четыре процента территории Украины – мусорные свалки". Такі акції в молоді виховують причетність до того, що її оточує і спільна праця єднає. Сподіваюсь цього року буду приймати в цьому участь разом із молодшенькою донькою. 6 років це майже доросла 😉 і вона вже все розуміє.

16 квітня 2011 року акція пройде в Україні у національному масштабі. Ми плануємо залучити понад 50 000 волонтерів, та прибрати наші парки, ліси, узбіччя доріг за кілька годин з 11-00 до 15-00.

Мета проекту: докорінно змінити ставлення українців до життєвого простору та прищепити у суспільстві потребу не смітити й дбати про довкілля. Ми залучаємо людей до ДІЙ з покращення довкілля, шляхом проведення зустрічей та спільної організації масштабної акції очищення України від сміття.

Цього року палати JCI знов серед організаторів акції, чому я особисто дуже рада. І підтримую це в усіх напрямках.

Разом ми можемо зробити свою країну кращою.  А гасло JCI  в світі саме "Be Better" Будемо краще самі і зробимо світ кращим.

Світлана Тараненко 
Local President JCI Stars Ukraine 2011

група  JCI Stars Ukraine в facebook

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s