Запрошую!

НА ВІДКРИТТЯ ПЕРШОЇ ГАЛЕРЕЇ МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ АРТ+
4 березня 2011 року, 17:00
Галерея «Арт+», ТЦ «Материк», м. Київ, вул. Борщагівська, 154, другий поверх.

Контакти:
Директор галереї «АРТ+» Окопов Роберт +38 067 506 06 04
Куратор галереї «АРТ+» Кулагин Андрей + 38 066 172 44 64
Акредитація журналістів, тел.факс + 38 044 461 78 68, artplus2011@mail.ru

Роботи 16-ти молодих та талановитих митців із Києва та Львова відкриють експозицію першої благочинної галереї молодих художників Арт+.
Урочисте відкриття відбудеться у п’ятницю, 04 березня о 17:00. В програмі – Фуршет. Лотерея-розіграш картини. Створення картини “Відкриття” гостями галереї.

Галерея «Арт+» – це соціальний проект, що має на меті знайомити українську та світову спільноту із сучасним українським мистецтвом та популяризувати творчість сучасних українських митців надаючи можливість виставляти свої роботи на меценатській основі.

Проект реалізовується за підтримки громадської організації «Українська Громада». Технічний партнер виставки мережа магазинів товарів для художників «Азур».

На відкритті галереї будуть представлені роботи учнів студії Андрія КУЛАГІНА, художнього керівника виставки: Ольги ШЕВЧЕНКО, Олени КЛИМЕНКО, Валерії ДЬЯЧЕНКО, Олексія КОЛБАСЕНКО, Людмили МИХЕДИ, Роберта ОКОПОВА, Світлани БУТРИМЕНКО. Роботи художників-початківців Максима СКОБЛИНСЬКОГО та Ірини СКОРОХОД.

На виставці експонуватимуться роботи Київських художників Олега ЛУНЬОВА, головного художника театру драми та комедії, члена Спілки художників України. Ольги ГЛУМЧЕР, молодої Київської художниці, представника напрямку сучасного мистецтва, виставки якої відбувалися в США, Німеччині, Італії.

На виставці також будуть представлені роботи львівських митців, що їх презентує одна з перших благодійних приватних галерей м. Львова «Яровіт». Зокрема, свої роботи експонуватимуть:

Микола ГАВРИЛІВ, відомий львівський художник, який працює у галузі станкового живопису та церковного монументального малярства. Уже п’ятий рік поспіль Микола Гаврилів повністю присвячує себе розпису близько 1000 м. кв. храму Святого Архістратига Михаїла, що у селі Верин Миколаївського району Львівської області. Церкву М. Гаврилів розписує у характерному йому стилі, а саме християнського сюрреалізму.

Ігор ГАПОН, що працює в царині станкового малярства та іконопису експонуватиме свої живописні полотна.

Роксолана ШАФРАН, молодий художник, мистецтвознавець, кандидат наук, доцент кафедри менеджменту мистецтва та історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв, презентує напрямок станкової графіки. На виставці будуть експоновані роботи із циклів “Життєві дороги”, ”Жінка” та низка сакральних творів, що демонструють авторську інтерпретацію народного мистецтва та стилістики доби бароко.

Віктор ЖМАК відомий живописець, графік, за фахом архітектор експонуватиме роботи у жанрах ню, натюрморт, пейзаж та види історичного Львова.

Корнелія КУЛЬБОВСЬКА, молода художниця, виставки якої проводилися в Греції, Угорщині, Чехії, Франції, Іспанії, Канаді, але яка вперше виставляє свої роботи в Україні. Її мета –трансформувати людські емоції у художніх образах. На виставці експонуватимуться роботи із серії «idea pregnancy» та «love me tender».

Для довідки:
Галерея «Арт+» – авторський проект київського підприємця та молодого художника Роберта Окопова. Художній керівник галереї Андрій Кулагін – відомий київський художник,Лауреат Державної премії. Його портрет Іоана Павла II знаходиться в галереї Ватиканської бібліотеки, також його картини знаходяться в приватних колекціях і галереях Австрії, Австралії, Великобританії, Ватикану, Німеччини, Італії, Лівії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції, Росії і України.

Галерея «Яровіт» – благочинний проект львівського підприємця та мецената Юрія Ситника, яку було засновано ще у 1996 році. У 1999 році галерея була визнана міжнародними мистецькими організаціями, завдяки чому попала у перелік міжнародних приватних галерей світу. За час існування галереї десятки молодих митців, що працюють у жанрі живопису, графіки, фотографії змогли виставити свої роботи. Багато із митців, які вперше виставлялися у галереї на сьогодні є відомими та поважаними метрами.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s