#Ukraine2

А ми нагадаємо про закони, якщо влада про них забула, або користується ними "як карта ляже".

Адвокат активіста ГО "Дорожній контроль" готує позов до держави

Адвокат засудженого на 5 днів адмінарешту автомобіліста Дмитра ГОВЕРДОВСЬКОГО готує позов до держави Україна про компенсацію моральної і матеріальної шкоди за незаконне обмеження співробітниками МВС свободи пересування громадянина та зловживання службовим становищем.

Про це адвокат Олександр СЛАВСЬКИЙ заявив на зустрічі з журналістами, уточнивши, що, крім того, він подасть заяву до правоохоронних органів про скоєння злочину співробітниками одеських міськДАІ та облУВС, «які організованою групою незаконно обмежували свободу пересування громадянина і зловживали службовим становищем».

О.СЛАВСЬКИЙ звернув увагу на той факт, що керівництво відділу ДАІ Одеси, зокрема, заступник начальника міськДАІ Віктор НІКІФОРОВ, пояснив журналістам, що «водія зупинили через підозрілі рухи автомобіля «вперед-назад».

Між тим, на оприлюдненому відеозапису моменту затримання, зазначив юрист, чітко відображено, що «інспектор міськДАІ вказує зовсім іншу причину зупинки автомобіля – нібито проводиться якась внутрівідомча операція «Транспорт».

О.СЛАВСЬКИЙ також переконаний у «вчиненні злочину суддею Приморського райсуду Одеси Віктором ІВАНОВИМ, який виніс протиправний вирок Д.ГОВЕРДОВСЬКОМУ».

Крім того, адвокат констатував, що такий суддя «не зазначений у списку суддів Приморського суду, поданому на офіційному сайті цієї держустанови».

На думку О.СЛАВСЬКОГО, «це була спланована акція залякування». «Не виїжджають на звичайні заходи заступник начальника ДАІ області й міста», – зазначив юрист.

Він також додав, що інформацію про стан здоров`я заарештованого Д.ГОВЕРДОВСЬКОГО, якому в залі суду надавали допомогу лікарі «швидкої допомоги», його родичі та знайомі отримати не можуть. Їм тільки відомо, що він перебуває «в повністю заповненій 11-місній камері, де хтось курить, хтось голосно говорить». «У подібних камерах найчастіше перебувають особи без певного місця проживання, і вже самі умови утримання обмежують права людини, її честь і гідність», – сказав О.СЛАВСЬКИЙ на завершення.

Як повідомлялося, 12 лютого Д.ГОВЕРДОВСЬКОГО – активіста громадської організації «Дорожній контроль», яка розмістила відео про даїшника і «телячу мову» – арештували на п`ять діб після затримання за нібито підроблені документи на автомобіль.

Джерело

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s