Онкохворих дітей на вулицю!?

Originally posted by at Онкохворих дітей на вулицю!?

Влітку з радістю прочитала, що у київській дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» проходитимуть медичний огляд діти-сироти та діти із малозабезпечених сімей. Угоду підписали за ініціативою Президента України Януковича.

Рано раділа, бо тепер в ОХМАТДИТі хочуть на третину скоротити кількість місць для хворих дітей.

Міністерство охорони здоров`я України затвердило медичне завдання на будівництво нових корпусів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ». Незважаючи на те, що метою проекту є поліпшення надання медичної допомоги, насправді передбачено скорочення кількості місць для хворих дітей.

На кожне відділення в середньому передбачено виділити близько 30 ліжок, тоді як зараз у більшості відділень 60-70 місць.
Так, у новому корпусі розміститься Центр дитячої онкології, гематології та трансплантації кісткового мозку. При цьому загальна кількість місць складе 40, тоді як сьогодні у відділенні 70 місць, і навіть такої кількості не вистачає для онкохворих дітей з усієї України
.

Щоправда, вчора керівництво МОЗ спростувало цю інформацію: «Нічого не скорочується. Буде нове приміщення і кількість ліжок навіть збільшиться. Наразі ще розглядається техніко-економічне обґрунтування».

Щоб довідатись, чи збираються онкохворих дітей видворяти на вулицю, яка доля приміщень після ремонту, підготувала деп.звернення з цього приводу. Передчуття нехороше….

Бо такими  речами не можна жартувати, відсутність «зайвого» ліжка може стати питанням життя чи смерті для чиїсь дитини.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s