Акція "Свободу націоналістам!" у Луцьку. Як це було. ФОТО. ВІДЕО

Originally posted by at Акція "Свободу націоналістам!" у Луцьку. Як це було. ФОТО. ВІДЕО

Луцькі  націоналісти виступили  на захист затриманих побратимів

27 січня 2011 року  під стінами управління МВС  у Волинській області відбулася  акція протесту «Свободу націоналістам!»  у рамках всеукраїнської громадянської  кампанії «Один за всіх –  всі за одного!».

На пікет прибув націоналістичний актив Луцька, який представляє різні організації  та середовища. Серед учасників акції  були представники ВО «Свобода», «Національного Альянсу», Молодіжного Націоналістичного  Конгресу, «Студентської Свободи», Конгресу Українських Націоналістів, «Української Народної Молоді», позаорганізаційні націоналісти.

Перед присутніми виступили депутат Луцької міської  ради від ВО «Свобода» Андрій Калахан, голова Волинської обласної організації  «Національний Альянс» Майя Москвич та два активісти націоналістичного руху, які побажали залишитися неназваними.

Учасники акції  скандували гасла «Свободу політв’язням!», «Один за всіх – всі за одного!», «Слава Україні!», «Україна понад усе!», «Бандитів в погонах до суду». Пікетувальники тримали плакати з іменами та фото затриманих побратимів, банери «Системі не зламати патріотів», «Свободу патріотам», «A.C.A.B.», червоно-чорну та синьо-жовту символіку.Продовження (багато тексту, відео і фото) )

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s