“Верхівка айсберга”, або чому я не писала в ЖЖ декілька днів ;)

Україна та Естонія разом розвиватимуть електронну демократію

Україна та Естонія разом розвиватимуть електронну демократію

8 грудня у посольстві Естонської Республіки в Києві був підписаний Меморандум про співробітництво у сфері інформаційного суспільства, електронної демократії, електронного урядування та комунікаційних технологій між Державним комітетом України з питань науки, інновацій та інформатизації, Міжнародним фондом «Відродження», Академією електронного урядування Естонії і Фондом відкритої Естонії. Підписання відбулося у присутності Надзвичайного та повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Яана Рейні, Голови Держкомінформнауки Володимира Семиноженка і виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Євгена Бистрицького.
Меморандум сприятиме поширенню ідей відкритого суспільства та реалізації в Україні проекту електронного урядування. Зокрема, ним передбачено навчання держслужбовців електронній політиці. Зазначимо, що діяльність організацій, які виступили ініціаторами підписання Меморандуму, передбачає консультування щодо різноманітних електронних проектів.
В рамках реалізації Меморандуму у 2011 році в Києві планується провести Міжнародний науковий конгрес з проблем розвитку інформаційного суспільства.

Крім цього документу є ще один:
8 грудня 2010 року в приміщенні посольства Естонії відбулася значна подія – підписано трьох сторонній «Меморандум Взаєморозуміння» між компанією «Адамант», Лабораторією з е-урядування (eGovernance Laboratory) та Міжнародним фондом «Відродження» «про співробітництво у галузі розвитку інформаційного суспільства, електронного урядування та комунікаційних технологій».

Зусилля учасників цього Меморандуму спрямовані в першу чергу на розвиток Програми Інформатизації загальноосвітніх закладів.
Відповідно до Меморандуму, сторони домовилися про спільне співробітництво в наступних заходах:
– розробка і здійснення важливих проектів у сфері електронного урядування, розвитку інформаційного суспільства та становлення електронної демократії;
– заохочення взаємних інвестицій у сфері інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ);
– розробка і здійснення заходів у галузі електронної освіти, при впровадженні проектів інформатизації освітніх закладів, та у Проекті Е-школа;
– проведення самітів, асамблей, семінарів, конференцій, форумів та виставок;
– залучення до співпраці профільних недержавних громадських організацій;
– залучення до співпраці профільних компаній-партнерів;
– пошук, розробка та реалізація міжнародних проектів у сфері інформаційних технологій;
– інші питання в рамках цього Меморандуму.
В присутності Надзвичайного і Повноважного посла Естонії в Україні Яана Хейна Меморандум підписали президент компанії «Адамант» Іван Пєтухов, член ради Директорів, регіональний директор в Східній Європі Лабораторії з е-урядування Арго Леетмаа та виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s