Заява директору розпоряднику МВФ #kat_ua

Директору розпоряднику

Міжнародного валютного фонду

Домініку Стросс-Кану

Громадянина України
Василенко Олега
м.Харків

Заява.

Керуючись ст.ст. 5,13, 15, 18, 27, 34 Конституції України, заявляю, що всі кредитні ресурси, які представлялись керівництву Республіки України не мають ніякого відношення до мене особисто, а також до членів моєї сім’ї.

За час існування Республіки Україна, з 24 серпня 1991 року до сьогодні, мені жодного разу не була представлена правдива інформація цілей здобуття даних кредитних ресурсів Міжнародного валютного фонду.

Ніколи, я підкреслює – ніколи, керівництво держави не представило офіційного протоколу направлення кредитних ресурсів до економіки країни.

Жодного разу в офіційних виданнях Президента України, Уряду України, Верховної Ради України не були представлені документи, які підтверджують використання даних кредитних ресурсів на території України.

Офіційна сума боргів держави –Республіка Україна офіційно зафіксована в Законі України Про державний бюджет України на 2010 рік в розмірі 315 мільярдів 715 мільйонів 906 тисяч 300 гривень, що на 25% перевищує дохідну частину бюджету на 2010 рік, що свідчить про подію дефолту.

Я, як громадянин України, не маю права розділяти борги , які беруться невідомо для яких цілей і невідомо на яких умовах.

Крім того, доводжу до вашого відому, що в 2008 році на рефінансування банківського сектору країни було виділено більше 60 мільярдів гривень, які до сьогодні не повернуті до бюджету країни, а сума більше 30 мільярдів гривень уже ніколи не повернеться до бюджету країни, так як дані фінанси виведені із країни через банки, які на даний час ліквідовуються.

Крім того в країні існують корпоративні борги підприємств під гарантії країни –Республіка Україна, які видавались визначеним підприємствам та фірмам для ведення бізнесу. Я не знаю переліку даних фірм, причин по яким кредити видавались цим фірмам і на підставі чого такі кредити видавались в Україні.

Спираючись на вищесказане, та керуючись Конституцією України заявляю, що знімаю з себе відповідальність по поверненню кредитів, які були залучені урядом України для невідомих цілей і використовувалися в цілях кредитування фінансових груп, наближених до керівництва країни.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s