#SOS! #humanrigts #Ukraine #MontyanArest #journalism

Тетяну Монтян щойно закрили в Подільському "обізяннику". Як стало відомо Інфопорну, Монтян поїхала до Подільського РВВС рятувати свою клієнтку, яку перед тим неправомірно затримували та до якої було застосовано з боку ментів фізичне насильство.

Коли Монтян прибула до Поділського РВВС, до клієнтки її не пустили. Після цього адвокат зателефонувала речнику МВС Костянтину Стогнію – проте той відповів, що у справу втручатися не буде.

Монтян знову звернулася до правоохоронців із законою вимогою допустити її до клієнтки, після відмови з боку ментів і виник конфлікт. Між Монтян та міліціонерами зав’язалася бійка.

Після цього Монтян замкнули в камері.

За словами Тетяни Монтян, менти при цьому стверджують, що її в РОВС нема. Чекайте на оновлення.

Ось що написала раніше з цього приводу Монтян на її блозі на Українській правді ще до того, як її саму посадили в камеру.
 

Костя Стогній, бажаю тобі, щоби і тебе від**здили мєнти Подільської мусарні

"Настоящій полковнік" Костя Стогній, якому я щойно подзвонила і повідомила про те, що просто зараз мою клієнтку Родменок Марію Єгорівну незаконно утримую прикованою наручниками до батареї, не допускаючи до неї мене – її адвоката, та піддаючи фізичному насильству з боку шести міліціонерів Подільського райвідділу міліції в Києві…

ввічливо сказав мені, що це мої проблеми.

Так, Костя, це мої проблеми, але дозволь щиро побажати тобі, щоби вони не лише трансформувалися в твої і твого шефа проблеми по роботі, але й висловити надію, що й ти сам – "красівий-здоровєнний" колись відчуєш що таке кулак мусора на морді у відсутності захисника, якого ваші з Могильовом осатанілі архарівці наразі лякають кримінальною відповідальністю за здійснення його професійної діяльності.

upd. І навіть не думайте дзвонити в прокуратуру Подольського району, оскільки вам буде ввічливо роз"яснено, що для повідомлення про катування треба звернутися на прийом до прокурора о-с-о-б-и-с-т-о! Клієнтка щойно додзвонилася, сказала, що мєнти мене не пустят тому що я "врєдна", а її саму збираються кудись вивозити на поїзді. Після того, що з нею зробила міліція, мабуть, її треба везти в ліс, чи в крематорій.

upd2: Ось телефон Кості Стогнія 067-4415354. Не хочете подзвонити йому і спитати – чому не допускають адвоката до клієнта в Подольській ментівці?

Оновлення, 16:55

До журналістів, які прибули до Подільського РВВС, вийшов заступник начальника райуправління Анатолій Анатолійович Надіїн. За його словами, він особисто затримав Монтян "за злісну непокору працівникам міліції". На запитання, в чому полягала непокора, Надіїн сказав, що Монтян його вкусила, та продемонстрував представникам ЗМІ палець з однією подряпиною.

Біля райуправління зараз також знаходиться чоловік затриманої Родменок Марії Єгорівни. Він розповів, що її затримали та привезли до Подільського РВВС херсонські міліціонери. Родменок було затримано об 11-й годині ранку, і станом на 16:30 не був складений протокол – хоча закон відводить на це три години з моменту затримання. Чоловік також підтвердив, що до його дружини застосовували фізичне насильство. За його словами, її приковували наручниками та били до крові шестеро чоловіків у цивільному одязі. Зараз біля РВВС знаходиться автомобіль "швидкої допомоги".

Близько 16:40 до будівлі Подільського райуправління для захисту Тетяни Монтян приїхали двоє адвокатів. За їхніми словами, очікується, що кожних 15 хвилин до райвідділу прибуватимуть інші адвокати.

Це публікація з http://infocorn.org.ua/2010/10/21/montyan_zakryly_v_obzyannyku_onovlyuyet%27sya

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s