Коли ж вони були в рамках закону?

Конституційний самосуд

взято тут http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=9685

Я люблю давати читачам інформацію для роздумів. Цього разу я запрошую вас до роздумів про судову систему в цілому і про єдиний орган конституційної юрисдикції України — Конституційний суд України, зокрема.

Отже, увага —

5 лютого 2008 року Конституційний суд України відмовляє у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 102 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року № 2222–IV (справа про додержання процедури внесення змін до Конституції України). Серед аргументів був і такий:

Положення закону про внесення змін до Конституції України після набрання ним чинності стають невід’ємною складовою Конституції України окремими її положеннями, а сам закон вичерпує свою функцію.

30 вересня 2010 року Конституційний суд не тільки не відмовляє у відкритті провадження, але й ухвалює рішення про скасування Закону України «Про внесення змін до Конституції України» у справі за конституційним поданням 252 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року № 2222–IV (справа про додержання процедури внесення змін до Конституції України).

Отже, або Конституційний суд постановив неправосудну ухвалу в лютому 2008-го року, або ухвалив неправосудне рішення в вересні 2010-го. Який варіант вам більше до вподоби?

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s