Виборы каждые пол года?

цитата которую взяла тут

Вопрос –
После отмены политреформы Конституция 1996 г. вступит в силу автоматически? Нужны ли будут досрочные президентские выборы или решение об отмене политреформы должно вступить в силу после выборов Президента в 2015?


Игорь Когут –

Це означає, що парламентські вибори відбудуться в кінці березня 2011 року.
І тут постає питання: чи всі гравці сьогодні, навіть присутні у коаліції, готові до такого політичного сценарію? Здається, що не всі і не зовсім. З іншого боку, я апелюю до політичної перспективи і через контекст місцевих виборів. Я думаю, що багатьом політикам дуже важливо побачити, яким буде реальний результат місцевих виборів – вперше в історії незалежної України ми маємо окрему муніципальну виборчу кампанію. Але її характер абсолютно не місцевий. Її характер має величезне національне значення.

Сьогодні основне завдання політичних еліт, політичних «важковаговиків» – змінити електоральну біографію. Це важливо, в першу чергу, для правлячих партій. Всі хочуть перемістить відносну лінію розколу схід-захід, на жаль, ніхто не хоче її стерти. Це велика проблема.

Найвразливіше і найрезонансніше, що може статися – це те, що можуть відбутися швидкі парламентські вибори. Мають відбутися. Інше – що парламент в дуже короткий термін часу, визначений Перехідними положеннями, хоча – чи може Конституційний Суд визначити якісь рамки? Не може. Це може зробити тільки парламент. Він повинен ухвалити величезну кількість змін до законодавства на відповідність Конституції станом до 2004 року. Теоретично це можливо, але тоді парламент повинен «штампувати». Чи може наш парламент «штампувати», коли культура блокування парламенту у нас розвинута так, як мало де у світі?

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s