Продолжение “банкета” СБУ

Відмова оператора CDMA-зв’язку «Інтертелеком» підключити систему перехоплення інформації на телекомунікаціях суперечить чинному законодавству і може призвести до втрати цією компанією ліцензії, повідомив прес-центр СБУ.

«Інтертелеком» відмовляючись підключати систему перехоплення телекомунікацій, порушує ч. 4 ст. 39 Закону України «Про телекомунікації» та п. 3.13 Ліцензійних умов, затверджених наказом Держзвязку України  № 132 від 17.06.04 р., що може призвести до втрати його ліцензії», — зазначено у повідомленні прес-центру.

При тому спецслужба відкидає звинувачення компанії-оператора у намаганні здійснювати незаконне прослуховування розмов громадян.

«Що стосується звинувачень на адресу СБУ у намаганні здійснювати незаконне прослуховування громадян, заявляємо, що Служба безпеки України діє в межах чинного законодавства, будь-які оперативно-технічні заходи здійснюються виключно за постановою суду і під контролем органів прокуратури», — зазначено у прес-релізі.

При тому СБУ звинувачує компанію «Інтертелеком» у спробах ввезти в країну телекомунікаційне обладнання, уникнувши при тому належного оподаткування.

«Службою безпеки України в Одеській області виявлено та ліквідовано схему контрабандного переміщення через митний кордон України телекомунікаційного обладнання на адресу мобільного оператора ТОВ «Інтертелеком». Встановлено, що у серпні ц.р. посадовці компанії надали до митного органу товаросупровідні документи із свідомо неправдивими відомостями щодо кількості вантажу», — зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, оператор мобільного зв’язку стандарту CDMA ТОВ «Інтертелеком» заявляє про вимогу з боку Служби безпеки України встановити автоматичну систему зняття інформації на канали зв’язку.

«Те, що хочуть наші структури, виходить далеко за межі закону. Тому ми зайняли принципову позицію і сказали, що ми не проти виконати вимоги», — таку заяву одеському телеканалу «АТВ» у вівторок після обшуку головного офісу мобільного оператора зробив генеральний директор «Інтертелекому» Борис Акулов.

За матеріалами СБУ

Advertisements

3 thoughts on “Продолжение “банкета” СБУ

  1. «Інтертелеком» відмовляючись підключати систему перехоплення телекомунікацій, порушує ч. 4 ст. 39 Закону України «Про телекомунікації» та п. 3.13 Ліцензійних умов, затверджених наказом Держзвязку України № 132 від 17.06.04 р., що може призвести до втрати його ліцензії», — зазначено у повідомленні прес-центру.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s