А журналісти СТБ були в Естонії. Та навіть там багато чого побачили

не усім поділились з нами, але два сюжети зробили.

Подивитись їх можно тут

http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/videoview.php?view.21171

http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/videoview.php?view.21148

Акредитація  на зустріч-інтерв’ю  з представником компанії  eGovernance Laboratory  http://egoverlab.com/  (Естонія)

Представник компанії  eGovernance Laboratory –  Арго Леэтмаа (Естонія) – член Наглядової ради і регіональний директор по Східній Європі http://egoverlab.com/ , буде в Києві 3-5  вересня.

Детальніше про компанію, що є консорціумом розробників eGovernance системи  та X-Road (X-tee) – який є основним елементом eGovernance системи в Естонії, можна подивитись тут http://egoverlab.com/eng/Clips 

Естонська розробка вже визнана в світі, і вважається найкращою з багатьох причин. Чому це так і як працює система можна буде дізнатись від "першоджерел".

Зважаючи на те, що відбувається сьогодні в нашій країні з побудовою  інформаційного суспільства на державному рівні  http://www.dt.ua/1000/1550/70295/  тема eGovernance в Україні стає дедалі актуальною і гарячою.

Запрошую до розмови!

Контакти для акредитації може писати в цьому пості. Коменти в скріні.

Advertisements

One thought on “А журналісти СТБ були в Естонії. Та навіть там багато чого побачили

  1. Дайджест_Що нового?
    User referenced to your post from Дайджест_Що нового? saying: […] турбували під час моїх подорежей Інтернетом. Вирішив відновити цю традицію. Буду відтепер намагатися щоп’ятниці робити такі підбірки (за умов наявності доступу до Інтернету). Також, як і завжди буду радий почути коментарі та пропозиції щодо формату та контенту. Отже, що зацікавило останнім часом. Громадська активність – Нічого собі! Управління метрополітену закидали камінням Не всі мовчки сприйняли новину про подорожчання вартості проїзду у метро. – У кого есть иллюзии о том, что твориться в нашей стране? Будьте уважні, адже можливо завтра доведеться захищатися від правоохороних органів саме вам. – 1 вересня по всій Україні пройшов проект "Знай свої права!", в рамках якого активністи пояснювали молоді як себе правильно поводити з представниками правоохороних органів. Ось тут листівки, що роздавалися. Про цікаве – В Естонії вже багато років функціонує Електронний уряд. Що і до чого дізнавалися журналісти СТБ під час мандрів Естонією […]

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s