Отакі мої роздуми…

У меня сейчас такое в жизни, что очень совпадает с этой фразой – "Не указывайте мне куда мне идти! Я Алиса та самая, которая идет по этому пути и сама решает, какой путь правильный!" – Алиса в стране чудес (Тим Бартон)
Фраза стала для меня внутренним толчком ко многому, что я делаю. 

Сегодня даже зарегистрировалась для каментов на укрправде))), вот только сейчас. Да((( А все "виновата" эта статья – День підбиття підсумків (Михайло Дубинянський). Которую френд на фейсбуке запостил с таким комментарием "Не стоит воспринимать политику как панацею, способную разрешить любые проблемы. Политика определяет многое, но далеко не все. Огромное значение имеют интеллектуальные ресурсы, трудовая и управленческая культура, уровень самоорганизации общества, глобальная конъюнктура и другие составляющие, из которых складывается конкурентоспособность государства."

Мой ответ был таким – 
Svitlana Taranenko
Если интеллектуальные ресурсы, трудовая и управленческая культура, уровень самоорганизации общества, глобальная конъюнктура и другие составляющие, из которых складывается конкурентоспособность государства не пересекаются и никак не взаимодействуют с политикой, то политика становится тем, что мы сейчас имеем.

Volodymyr Kukhar
Тобто, Світлано, ви хочете сказати, що народні приказки яка смерека – таке і гілля, яка громада – таке весілля – не про нас?

Svitlana Taranenko
Покажіть мене хоч би одного представника справжньої еліти при владі? А чи в Україні нема інелекту, чи справжньої науки, чи нема обдарованих і талановитих людей. Головна хвороба нашої інтелигенції страх і нашахатаскраїзм. Коли цю хворобу вона в собі подолає тоді і буде Україна інша. Така, якою пишатись наши діти зможуть.

Отакі мої думки. І з цим я їду в Одесу. Організатори мене втішили, але я хвилин 5 не могла знайти свою доповідь у списку, бо дивилась лише на колонки доповідей
Побажайте мені чогось 😉
А про статтю і мої коментарі хочу додати. Моя думка про нашу інтелігенцію і Україну дуже подібна до цього. Панове інтелігенція, будемо сидіти і чекати, чи щось робити?

P.S. Вибачте за двомовний пост, як думаю, так і пишу.

Advertisements

4 thoughts on “Отакі мої роздуми…

  1. сестричко, не переймайся…фсьо буде чотко…я з Тобою!…
    будь на рослабоньчику і посміхайся частіше…то дуже личить Тобі!:)
    всьо в нас получицця!!!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s