«Зробимо Київ Чистим 2»

Із задоволенням підтримую ініціативу. ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Прес-реліз   м. Київ 29.07.2010 р.

Київ – чарівний куточок України, одна з найзеленіших столиць Європи, одне з найкрасивіших міст Старого Світу. Але нажаль, також найбільш засмічена столиця у Європі. Нам є що показати гостям, які відвідують Київ. Але що залишається у їх пам’яті? Крім чудових краєвидів та дивовижної архітектури, гостей вражає засміченність наших вулиць та парків.

Щоб привернути увагу до цієї болючої проблеми та долучитись до її вирішення ініціативна групи „Let’s Do It Ukraine!” створила проект „Зробимо Київ Чистим 2”. У першій акції „Зробимо Київ Чистим”, яка відбулася 5 червня 2010 року, взяли участь понад 500 киян. Тоді нам вдалося прибрати 18 парків. На вторинну переробку було вивезено 2280 кг скла та 371 кг пластикових пляшок. У другій акції , яка запланована на 25 вересня 2010 року, ми ставимо за мету прибрати якмога більше парків Києва.

Громадська ініціатива „Let’s Do It Ukraine!” діє у межах міжнародного руху „Let’s Do It World!”. Акції з масового прибирання міст та країн у рамках проекту „Let’s Do It” були започатковані у Єстонії в 2007 році. На перше прибирання 3 травня 2008 року зібралося понад 50 000 людей (усе населення Естонії – 1,3 мільйона). На сьогоднішній день прибирання пройшли у Словенії (250 000 людей), Латвії (150 000 людей), Португалії (100 000 людей), перше пілотне прибирання пройшло у Делі (Індія). 25 вересня 2010 року також відбудеться велике прибирання у Румунії та 26 вересня 2010 року – у Делі (Індія).

У суботу, 25 вересня 2010 р. запрошуємо всіх охочих прийняти участь у спільному прибиранні київських парків – громадської акції „Зробимо Київ Чистим 2”. Прийшов час спільними зусиллями прибрати парки. Час відчути що тих, хто піклується про чистоту свого довкілля – чимало. Ми закликаємо всіх небайдужих Киян приєднатись до нашої ініціативи.Чим більше людей нас підтримають та допоможуть, тим потужніший ефект ми створимо. Тим більше людей задумаються про те, що сміття слід донести до урни.Переможемо бруд та сміття разом!

Реєстрація та координація учасників прибирання відбуватиметься на сайті http://letsdoit.org.ua.

Проект підтримують інтернет-спільнота „Захоплюючий Київ”, молодіжне об’єднання „ВАРТО” (Дмитро Іванов), Олексій Федоров (студія „decollete”), компанія „Віз-дізайн” (Ілля Бахвалов, Деніс Дмитренко), Ольга Скуратівська, Олексій Цимбаленко, Тамара “Гурзуфф” Компанец та багато інших небайдужих киян.

Джерело та контакти організаторів

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s