Я б педофілів та ґвалтівників розстрілювала на площі, бо то вже не люди

Скажете я радикальна? А людина з нормальною психікою буде таке робити?

Зустріла публікацію у  

 

Нещодавно моя хороша знайома (доречі, молода мама двох чудових діток) розказала шокуючу історію про те, як в її знайомої викрали дитину в Києві (хлопчика 13 років). Через три дні дитина повернулась додому зкаліченою та зґвалтованою. Хлопчик йшов в магазин за хлібом, коли його перестріло авто з незнайомими чоловіками, дитину схопили та силою затягли в машину. Три дні хлопчика тримали в закритті, знущались над ним та ґвалтували!

Що робить з подібними злочинами влада?

В низці країн світу вже давно діє Закон про хімічну кастрацію педофілів та ґвалтівників.
Цього року до них приєдналась Польща, де 9 червня 2010 року набув чинності Закон про кастрацію педофілів.

Відтепер всіх чоловіків, засуджених за сексуальне насильство над дітьми та членами своєї родини, у Польщі піддаватимуть примусовій хімічній кастрації. Відповідно до нового законодавства, такі злочинці зобов’язані пройти курс прийому медикаментів (як правило, це модифікована форма тестостерону), які блокують дію чоловічого горному і, як результат, призводять до повного пригнічення сексуального потягу.

Сьогодні процедура хімічної кастрації застосовується у деяких країнах Європи та в США, однак, як правило, на добровільній основі (наприклад, в Великобританії, де кастрація гвалтівників здійснюється за згоди злочинця та ухвали суду).

Польський прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск запропонував зробити хімічну кастрацію педофілів примусовою після того, як країною прокотилася низка гучних злочинів, скоєних педофілами. А Нижня палата польського парламенту практично одноголосно проголосувала за примусове застосування так званої "хімічної кастрації" щодо осіб, які ґвалтували дітей молодше 15 років або здійснили інцест.

Водночас в Україні, навіть після гучних скандалів щодо гвалтування дітей політиками Верховна Рада України відмовилась запроваджувати хімічну кастрацію педофілів (лютий 2010). Натомість депутати підтримали у першому читанні законопроект щодо введення за зґвалтування малолітніх довічного позбавлення волі.

Думаю, що Парламент, в якому депутати парламенту самі – злочинці та гвалтівники ніколи б не спромігся повторити досвід Польщі, а відповідно, якщо подібна ситуація до тої, що я описала на початку посту, трапиться з вашими знайомими чи, недай Бог, в вашій родині – все, що вам залишається – це думати, чи не потрапить гвалтівник вашої дитини під амністію найближчим часом…Міністерство внутрішніх справ Великої Британії в 2007 році виступило з ініціативою запровадити добровільну хімічну кастрацію. Кампанія за запровадження закону, спрямованого проти педофілів, почалася у Великій Британії в 2000 році – після вбивства педофілом Роєм Вітінгом 8-річноїСари Пейн. Саме тоді громадськість почала вимагати оприлюднити списки сексуальних злочинців.

У США діє закон про примусову кастрацію, який набув чинності в 1990-х. Згідно з цим законом хімічна кастрація може бути призначена суддею, у разі якщо засуджений, вийшовши з в’язниці, здійснює рецидив сексуальних злочинів. При цьому суд не може покарати насильника хірургічною кастрацією, але відповідач може піти на неї добровільно.


У штаті Каліфорнія
хімічна кастрація є обов’язковою для педофілів з 1996 року.

У Чехії ґвалтівників каструють хірургічно. Операція є добровільною, але відмова від неї перешкоджає виходу на волю. Бути звільненим, відмовившись від кастрації, злочинець може, тільки якщо психіатри засвідчать його "виправлення". Цього можуть досягти не всі.

Восени минулого року в Держдуму Росії також був внесений проект поправок до Кримінального кодексу, які предбачають хімічну кастрацію педофілів.

Advertisements

19 thoughts on “Я б педофілів та ґвалтівників розстрілювала на площі, бо то вже не люди

 1. Ментам та різним їхнім неформальним керманичам що, вже мало підкинути наркоту чи пару пістолетних набоїв до кишені тих, хто їм чимось не до вподоби? Хочуть ще каструвати? Нужбо одразу смертну кару повернемо, щоб вже просто кулю в потилицю і не знущалися.
  Педофіли – це нелюдське, але не забувайте, що ми живемо в країні, де нема ані правоохоронців, ані юстиції, а є впливові клани і їхні міліції.

 2. Несподівано погоджуся з попереднім оратором. Радянська влада дуже любила саджати дисидентів за 121-ю статтею КК РРФСР («Мужеложство»). Можна собі уявити, як весело їм було сидіти… Не менш легко я уявляю собі, кого каструють першим. Виявиться, наприклад, що захисники харківського парку ім. Горького — злісні педофіли…

 3. Плюс, кастрація не заважає ґвалтувати. Якщо я правильно розумію, що таке кастрація. За ідеєю, ґвалтівників та педофілів слід просто розстрілювати, бо я не можу собі уявити пом’якшуючих обставин. Але, знов-таки, в поточній ситуації, швидше я виявлюся запеклим педофілом, ніж якийсь депутат – любитель беззахисних вихованок сиротинців.

 4. Не кажучи вже про те, як можна буде швидко зробити педофілами опозицію будь-якої влади.
  Чи каструвати когось за те, що він одружився на шістнадцятирічній або ж своїй двоюрідній сестрі.

 5. Полностью поддерживаю кастрацию за изнасилование и педофилию, только нужно очень прозрачное и честное судопроизводство, иначе начнутся подставы, поэтому ДО реформы МВД и Судов этого делать нельзя.

 6. Так, про перше я сказав. Але якщо влада є законослухняною, то все буде гаразд — я не чув про такі зловживання в США.
  Що ж до одруження на 16-річній або власній кузині, то Сімейний кодекс, в принципі, дозволяє, але змінити його можуть швидко. Втім, в разі зловживань наявність зачіпок неважлива — просто оголосять педофілом, каструють, а потім — будь ласка, оскаржуй.

 7. ===якщо влада є законослухняною, то все буде гаразд — я не чув
  ===про такі зловживання в США.
  В США їх якраз купа.
  Тільки нещодавно одружилась пара, в якій теперішня дружина (погугліть “Мері Кей Летурно”) відсиділа 7 років за “розбещення” свого нинішнього чоловіка.
  А от Вам українські реалії – http://focus.ua/society/75318
  Добре що просто відсидів, а не пристрелили, як тут деякі пропонують.

 8. Гаразд, є зловживання. Але це не привід взагалі скасовувати те, чим зловживають.
  До речі, в статті натрапив на питання: «Вам не кажется, что ажиотаж вокруг темы педофилии в Украине делает гораздо больше для её популяризации, чем для борьбы с ней?». Як безґлуздо. Щодо будь-якої теми можна сказати, що ажіотаж навколо неї — це популяризація. Але що це значить? Що більше людей стають педофілами завдяки ажіотажеві?

 9. ===це не привід взагалі скасовувати те, чим зловживають.
  Це привід до його модернізації.
  І вже тим паче це не привід для погіршення, як тут пропонують.
  ===Як безґлуздо.
  Цілком розумно.
  ===Що більше людей стають педофілами завдяки ажіотажеві?
  Читайте уважніше.
  Педофілів кількість однакова. Просто завдяки ажіотажеві більше їх переходить з латентної в активну “фазу”.

 10. ===Це привід до його модернізації. І вже тим паче це не привід для погіршення, як тут пропонують.
  Взагалі-то, згадавши, що автором законопроекту є Сивкович, — я проти однозначно. Нехай краще строк більше влуплять. Педофіл — сиди довічно.
  ===Читайте уважніше.
  Педофілів кількість однакова. Просто завдяки ажіотажеві більше їх переходить з латентної в активну “фазу”.
  В агрономії це називається «провокація». Спочатку добрива вносять, будяки ростуть, а потім їх гербіцидами — шарах… Втім, я вважаю, що люди переходять в активну фазу педофілії не так від ажіотажу, як відчуваючи повну безкарність.

 11. ===Педофіл — сиди довічно.
  Ага. Півкраїни у в’язницю на довічне – чудово, просто чудово.
  ===я вважаю, що люди переходять в активну фазу педофілії не так
  ===від ажіотажу, як відчуваючи повну безкарність.
  Ага. І палити починають не тому, що це рекламується на кожному кроці, а тому що вважають антитютюнову рекламу брехливою, так-так.

 12. ===Ага. Півкраїни у в’язницю на довічне – чудово, просто чудово.
  Півкраїни? Може, ми по-різному розуміємо, що таке педофілія?
  ===Ага. І палити починають не тому, що це рекламується на кожному кроці, а тому що вважають антитютюнову рекламу брехливою, так-так.
  Аналогія некоректна. Палити починають з найрізніших причин, а продовжують, бо це наркотик, виникає залежність. Якби люди повною мірою усвідомлювали шкоду. якої завдають собі та оточуючим, то, я думаю, тільки найтупіші та найбезвольніші курили б досі.

 13. ===Може, ми по-різному розуміємо, що таке педофілія?
  Схоже на те.
  Я під цим розумію статевий акт з особою, яка має вік нижче за дозволений законом (наразі 16 років).
  А Ви?
  ===Палити починають з найрізніших причин
  Палити починають з однієї причини – це “модно, круто і по-дорослому”. Цей один-єдиний факт втовкмачується в мізки з усіх боків – починаючи з реклами та фільмів і закінчуючи батьками-курцями та однолітками-курцями.
  ===це наркотик, виникає залежність.
  психологічна.
  Як від традиційної філіжанки кави зранку чи від азартних ігор.
  Як значну залежність це розглядати не виходить – просто дурна звичка.
  ===повною мірою усвідомлювали шкоду. якої завдають собі та
  ===оточуючим, то, я думаю, тільки найтупіші та найбезвольніші
  ===курили б досі.
  Курці чудово усвідомлюють шкоду. Повною мірою.
  Просто їм на неї начхати, бо тютюн дає задоволення зараз і негайно, а шкода буде в майбутньому. От і все.
  До речі, раджу ознайомитись ще з одним чудовим випадком – http://tsn.ua/tsikavinki/molodogo-tata-vidpravili-v-tyurmu-za-seks-z-nepovnolitnoyu-druzhinoyu.html

 14. Изнасилование и педофилия (сношение с лицом, не достигшим половой зрелости) не одно и то же с сексом с девочкой 14-ти лет. Статью за совращение я бы вообще отменил, знаю тонну случаев, когда люди спали с малолетками, а потом на них женились и жили счастливо по 20 лет.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s