Податкова політика, це частина національної програми

#ua_economy#ukraine#ua

Оксана Забужко: Щоб зрозуміти для чого влада обкладає книговидання ПДВ, потрібно підняти геббельсівську програму для окупованих територій

«Книговидання – це навіть не крихти господарки в українській економіці. Це мізер, на який нова влада взагалі не зважає з точки зору економічної. А з точки зору духовної – це для них повністю закрита в свідомості тема. Вони не розуміють що це і як це», –  сказала сайту «За Україну!» українська письменниця, поетеса, публіцистка, громадська діячка Оксана Забужко, коментуючи положення проекту Податкового кодексу, згідно яких уряду хоче обкласти ПДВ українське книговидавництво.

«Я була б здивована, якби нинішній уряд якимось чином згадав би про те, що в Україні існує книжка, – сказала вона, – Ну про що можна говорити, коли міністром є Табачник».

Оксана Забужко називає «логічним» той факт, що уряд планує обкласти ПДВ українське книговидання. «Йде цілковите руйнування всіх базових опор того, що Пушкін називав «самостоянієм» – освіта, культура. Окупаційна влада – вона і є окупаційна влада. Я думаю, що пора підняти геббельсівську програму для окупованих слов’янських територій і побачити до чого ці "пацани" тяжіють».

«Я не думаю, що вони це роблять свідомо, – вважає письменниця, – Вони самі люди абсолютно неотесані і просто погано собі уявляють роль книжки, освіти, культури. Вони думають, що наука – це коли вони купили диплом; що книжки вони самі напишуть – тобто наймуть для цього когось».

Дякую за підказку лінку  
 

Advertisements

4 thoughts on “Податкова політика, це частина національної програми

  1. сто відсотків. «Я не думаю, що вони це роблять свідомо, – вважає письменниця” – це щось із позаминулого століття. аж не віриться, що Забужко каже такий примітивний текст.

  2. ===Окупаційна влада – вона і є окупаційна влада.
    О, знову виплила найголовніша противсіхниця. Тепер вже з цими воює, кого сама до влади привела.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s