Крим – це Україна?

Один з наших не полінився на бейжді закреслити слово Украина і написати Крым. Іншої активності цього жителя Сімферополя, не помітив:) – це з твіта медійника, який знаходиться на навчанні в Москві, про іншого учасника, який туди приїхав з Севастополя.  Це свіженьке.
Нещодавно уЧитала таке –
зайшла чи зайшов [info]rusistka до мене в блог (а точніше <a href="http://casper2109.livejournal.com/11176.html">сюди</a>) і залишила(в) посилання на тему про вбивство студента та протест біля Шевченківського РУВС на міському Севастопільському форумі.І..
Зайшов я на той форум,тему..перечитав деякі коментарі та вирішив пропіарити свій ЖЖ і фоторепортаж зокрема.Щоб залишити відповідь, треба було зареєструватися.я не полінувався,правда,не читаючи правил(хто їх читає?).Написав комент.І відповідь незабарилась.Адміна.Дивіться:

Photobucket

Photobucket

як на мене, то це якось дивно, як мінімум:забороняють писати рідною, національною, державною, офіційною мовою на форумі українського міста 🙂 Хоча я й знав про відношення севастопільців щодо їх державності..але щоб на стільки..я цього не розумію.

Advertisements

21 thoughts on “Крим – це Україна?

 1. ага, а потом будут рассказывать, что укро-галичане фашисты редкие и всех склоняют к повсемемстному использованию украинского языка!
  З іншої сторони, Світлано, на те варто було чекати:(((

 2. зі всією повагою, але це ж приватний форум – яким бажають, тим спілкуються. Особливо якщо це у офіційних правилах Форуму.
  лише слово “государственный” якось засмучує;))))

 3. на те що в Інтернеті забороняють спілкуватись на форумі Українського міста. В мене лише виникає питання, хто контролює той форум? Чи це та сама “робота” якою займається ФСБ в Кирму? Їх збільшення легалізувала нова влада.

 4. приватний це приватний 🙂
  ми маємо поважати право власності. Якщо людина чи група розробляє форум, вони самі вирішують – якою мовою користуватися. Цьому може бути кілька причин.
  Краще забити 🙂 Мовне питання це такий популізм зазвичай

 5. підкорити? ви нічого не плутаєте?
  1.В свому ЖЖ я пишу що вважаю за потрібне.
  2. Ви вважаєте нормальним, що громадяни України з Криму вважають державною – російську мову? І те що Крим, це не Україна?

 6. Хм. Цікаво. Але ж блін, навіть якщо хтось за це візьметься, скажімо, юристи хоча б, чи людина небайдужа до своїх конституційних прав, чи просто ідейна – її звинуватять у мовному популізмі, провокації і т.д. З іншого боку, невідомо, на якому домені висить цей форум, бо з повідомлення цього не видно. Якщо на російському, то цілком зрозуміло, чому государствєнний язик. Якщо на українському – то це привід.

 7. як на мене проблема саме в забороні спілкуватись тією, чи іншою мовою! і от те, що новоспечена влада такі речі вважає за нормальне й покрива – прикро, бо наступаючи на ті ж грабі, матимуть на виході ті ж проблеми, що й всі інші до них, а серед нас нічого не зміниться:(

 8. Да, есть такое дело.
  Грустно всё это… да и чревато для самих же жителей Крыма. Они не понимают, в какую петлю себя толкают в будущем.

 9. Севаст.інфо – давній і всенародно відомий відстійник роспатів. Там три чверті дописувачів – із Залісся.
  Відповідно туди краще не заходити – таке там море лайна.

 10. ===невідомо, на якому домені висить цей форум, бо з повідомлення
  ===цього не видно.
  Домені sevastopol.info, чи це не логічно?
  Домен український, хостінг, як це не дивно для такого ресурску, самий шонінаєсть проклятий американський – в Х’юстоні, штат Техас.

 11. Не дуже логічно, бо могло бути і юа, і ру, і сом, і шо завгодно. Сервіс http://www.whois-service.ru/ на запит дає і адресу, і прізвище, і телефон власника, який вочевидь, є таки громадянином України, або принаймні, прописаний на території, тому апеляція до правил з “государствєнним” – це пряма образа дописувача. може скаржитися, якщо забажає.

 12. ===бо могло бути і юа, і ру, і сом, і шо завгодно.
  Цікаво як, якщо це домен нижчого рівня до домену севастополь.інфо.
  ===апеляція до правил з “государствєнним” – це пряма образа
  ===може скаржитися, якщо забажає.
  Як на мене, може скаржитись хто завгодно. На сайті хостера ( http://www.theplanet.com ) є правила, зокрема “constitutes a violation of any federal, state, local or international law, regulation, ordinance, court order…” – на тому сайті можна накопати на мільйон різних порушень різних законів від українських до міжнародних.
  Залишилось знайти людину з ідеальною англійською, яка напише скаргу, щоб це болото прикрили – в США з цим навряд чи будуть сильно панькатись.

 13. З боку адміна- так, все за правилами.
  А Крим – це дійсно не Україна, до того вже люди звикли. Мені таке говорив зам. директора Нікітського ботсаду ще минулого року. Вони просто чекають слушного моменту, коли можно або приєднатися до Росіі, або створити власну державу.
  А нам краще не розпалювати такі сутички, бо вони від того ще більш лютують і кричать, що Крим-неУкраїна і нічого спільного в нас немає

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s